Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

konkurs-informatycznylogo projektu

17 października w naszej szkole odbył się konkurs dla uczniów  uczestniczących w projekcie „Rozwój kompetencji uczniów poprzez zwiększenie jakości oferty edukacyjnej szkół  w Gminie Wieruszów” pod nazwą „650 - lecie miasta Wieruszów”. Był to już II etap tej edycji, w której uczniowie wyłonieni z I etapu wiedzy informatycznej przyjechali, aby w określonym czasie stworzyć prezentację w programie Power Point.


Celem konkursu było popularyzowanie najpiękniejszych miejsc w  Wieruszowie, a także rozwijanie wśród dzieci zainteresowań informatycznych, podnoszenie umiejętności selekcji informacji i wykorzystywania Internetu z poszanowaniem praw autorskich, przy wykorzystaniu narzędzi ICT (technologii informacyjno – komunikacyjnych).
Uczniowie korzystali ze zdjęć, filmów, plików dźwiękowych samodzielnie wykonanych, oraz znalezionych w Internecie podkreślających walory Wieruszowa. Prace charakteryzujące się wysoką zawartością merytoryczną, zgodną z tematem, wykorzystującą nieszablonowe rozwiązania komisja konkursowa nagrodziła, wyłaniając zwycięzców:
I miejsce - Małgorzata Dąbik ze Szkoły Podstawowej w Pieczyskach
II miejsce – Anneke Ciszewska z naszej szkoły.
III miejsce – Bartosz Korpeta z naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Domańska

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...