Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

1. Start

"Babcie i Dziadkowie są darem Boga dla dzieci" -Bill Cosby

Światowy Dzień Bałwanka

18 stycznia obchodzimy Światowy Dzień Bałwanka. Bałwan jest jednym z symboli zimy, znany każdemu z nas od najmłodszych lat. Z lepienia bałwana najbardziej cieszą się dzieci, ale jest to wspaniała frajda dla całej rodziny.

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Lodowisko GOKSiT w tym sezonie czynne jest od 6 grudnia, można tam miło spędzić rekreacyjną godzinę, która niesie wiele korzyści zdrowotnych.

Dzień spaghetti

Buongiorno, witamy we Włoszech. A co dziś świętujemy: 4 stycznia obchodzimy Dzień Spaghetti, wyjątkowy makaron z Włoch, który najbardziej smakuje z sosem.

PÓŁECZKA- KSIĄŻECZKA

Wolontariat naszej szkoły zaprasza wszystkich do udziału w akcji czytelniczej, której celem jest rozpowszechnianie czytelnictwa poprzez przyniesienie różnych książek: używanych lub nowych, przeczytanych i niepotrzebnych w domu.

Spotkanie z Panią psychodietetyk

Uczniowie klas V a oraz V b 16.12.2022 r. uczestniczyli w spotkaniu  z psychodietetykiem panią Karoliną Krawczyk-Borowiec.

Konkurs Wiedzy o rzemiośle

W dniu 8 grudnia 2022 r. odbył się w naszej szkole konkurs Wiedzy o rzemiośle organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w  Wieruszowie.