Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

Projekt "Żyj z pasją"

WYWIAD Z PREZESEM STOWARZYSZENIA INTEGRACYJNEGO ,,Klub Otwartych Serc” panią HENRYKĄ SOKOŁOWSKĄ

22 kwietnia 2024r. Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z panią Henryką Sokołowską - założycielką i Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Integracyjnego „Klub Otwartych Serc” w Wieruszowie.

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE OKIEM KAMERY

W dniu 7marca 2024r. Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził kilka rozmów z rodzicami, nauczycielami i uczniami, którzy licznie przybyli na dzień otwarty naszej szkoły.

WYWIAD Z DZIENNIKARKĄ, PRZEWODNICZKĄ PANIĄ MAŁGORZATĄ KURZAJEWSKĄ

W dniu 20 grudnia 2023r. Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z dziennikarką, przewodniczką panią Małgorzatą Kurzajewską, która mieszka w Izraelu. Ciekawie było posłuchać o życiu w kraju o innej kulturze i obyczajach.

WYWIAD Z RZECZNICZKĄ PRAW DZIECKA

W dniu 12 stycznia 2024r. Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z Rzeczniczką Praw Dziecka, panią Moniką Horna-Cieślak.

WYWIAD Z BURMISTRZEM WIERUSZOWA RAFAŁEM PRZYBYŁEM

W dniu 7 grudnia 2023r. Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z burmistrzem Wieruszowa, panem Rafałem Przybyłem.

WYWIAD Z MISJONARZEM JOHN JONATHAN PAUL z Malezji

W dniu 22 września 2023r. Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z John’em Johnatan’em Paul.

Rozmowa z refleksyjną nauczycielką i miłośniczką podróży

W dniu 4 kwietnia 2023r. Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził kolejny wywiad z panią Ewą Junke.