Oddział przedszkolny

DZIEŃ ZIEMI W PRZEDSZKOLU

22 kwietnia nasze przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Dzień Marchewki w przedszkolu

4 kwietnia obchodzimy Dzień Marchewki. To znakomita okazja do wspólnej zabawy wszystkich przedszkolaków.

Wielkanocny Zajączek w przedszkolu

Święta Wielkanocne to w Polsce szczególny czas, dla naszych przedszkolaków również. Dzieci w tym tygodniu poznawały tradycje i zwyczaje związane ze świętem Wielkiej Nocy.

Dzień gofra w przedszkolu

Nasze przedszkolaki uwielbiają zajęcia kulinarne. Dzisiaj, z okazji Międzynarodowego Dnia Gofra wspólnie przygotowały pyszną przekąskę.

Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu

"Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,

Przyszła do nas Wiosna z dalekiej podróży.

Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,

Witały ją także wszystkie przedszkolaki.”

Wycieczka do Krainy Zajączka Wielkanocnego

19 marca tuż po obiadku Przedszkolaki z Grupy Motylki udały się na wycieczkę do Krainy Krainy Zajączka Wielkanocnego.

Warsztaty wielkanocne u Krasnoludków

Przedszkolaki od kilku dni z utęsknieniem wyczekują wiosny. Podczas codziennych spacerów szukają jej oznak. Uczą się piosenek, które mają za zadanie odgonić mroźne dni i przywołać słońce na niebie.

Mali ogrodnicy

Przedszkolaki dobrze wiedzą, że wiosna to czas sadzenia i siania roślin, dlatego też mali ogrodnicy postanowili założyć w swojej sali wiosenny ogródek.

KOSMOS

Kosmiczny tydzień dla przedszkolakówsmile
W mijającym tygodniu dzieci poznały układ słoneczny, a z nim położenie planet i ich charakterystyczne cechy.

Przedszkole z fantazją

W ostatnim czasie przedszkolaki miały okazję zrealizować kolejne punkty z programu "Przedszkole z Fantazją".