Oddział przedszkolny

Mali ogrodnicy

Przedszkolaki dobrze wiedzą, że wiosna to czas sadzenia i siania roślin, dlatego też mali ogrodnicy postanowili założyć w swojej sali wiosenny ogródek.

KOSMOS

Kosmiczny tydzień dla przedszkolakówsmile
W mijającym tygodniu dzieci poznały układ słoneczny, a z nim położenie planet i ich charakterystyczne cechy.

Przedszkole z fantazją

W ostatnim czasie przedszkolaki miały okazję zrealizować kolejne punkty z programu "Przedszkole z Fantazją".

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego oddziału przedszkolnego gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Zajęcia kulinarne w przedszkolu

W ostatnim czasie przedszkolaki wykonały kolejne zadanie z ogólnopolskiego programu "Między nożem a widelcem".

Zabawy sensoryczne i eksperymenty w przedszkolu

Przedszkolaki w ostatnim czasie wykonały na zajęciach masę aksamitną.

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu

6 grudnia nasze "Krasnoludki" i "Motylki" odwiedził nie kto inny tylko sam Święty Mikołaj!

Odliczanie do świąt czas- start!

W poniedziałek nasze przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w warsztatach z tworzenia ozdób świątecznych prowadzonych przez panią Longinę Galińską.

Realizacja innowacji "Sensorycznie się rozwijam"

Przedszkolaki z grupy Motylki zrealizowały kolejne zadanie z programu. Rozwijały zmysły dotyku wykonując masę dyniową.