Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie!!

Zwracamy się z gorącą prośbą o doraźne wsparcie rodziny, która ucierpiała w pożarze na terenie Wieruszowa!

Drodzy Rodzice, w piątek w nocy doszło w naszym mieście do pożaru,  spłonął dom, w którym mieszkały trzy rodziny w tym rodzina uczniów naszej szkoły. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale mieszkańcy pozostali bez dachu nad głową i bez dobytku.
W obliczu tej tragedii społeczność szkolna także stara się wspomóc poszkodowanych. Zwracamy się z ogromną prośbą o dołączenie do akcji, wspólnymi siłami możemy choć trochę wspomóc rodziny w nieszczęściu.
Każda pomoc jest na wagę złota i przyda się wszystko. Niezwłocznie potrzebne są ubrania dla 10 – letniej dziewczynki i 4 – letniego chłopca, środki czystości i kosmetyki. Wszystkie dary Waszych serc zbieramy w pokoju nauczycieli w – f lub sekretariacie szkoły od poniedziałku 29.04.2024r.

W bibliotece szkolnej od poniedziałku będzie czekała na Państwa puszka charytatywna, do której można będzie wrzucić dar serca.

Pokażmy, że mamy Wielkie Serca.

opiekun SU i opiekun wolontariatu