Najpiękniejszy zimowy pejzaż

W poniedziałkowy pochmurny dzień, odbyło się podsumowanie i rozdanie nagród powiatowego konkursu plastycznego  ,,Najpiękniejszy zimowy pejzaż" zorganizowanego przez świetlicę szkolną w SP nr 1 w Wieruszowie.

Do konkursu przystąpiło 9 szkół i zgłoszono 96 prac.
Piękno bajecznej zimy przedstawiono w bardzo różny sposób. Mimo, że w lutym za oknem szaro i ponuro to w galerii prac konkursowych zima pokazała się w całej swej baśniowej postaci. Technika, forma i poziom prac pokazał jak wielu uczniów posiada zdolności i wyobraźnię przenosząc uroki zimy na kartkę papieru.
Cała uroczystość odbyła się w obecności nagrodzonych dzieci, nauczycieli, rodziców, Pani Dyrektor Agaty Barańskiej i Wicestarosty Wieruszowskiego Pana Marka Kanickiego. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie: Jan Pacyna, Adam Chałupa, Filip Nowak - SP Pieczyska, Kacper Kamler, Zuzanna Dębska, Fabian Maciejewski, Martyna Kalinowska- SP Teklinów, Maria Wesołek- SP Wyszanów, Blanka Nowak, Sandra Nawrocka, Oliwier Domagała, Krystian Kołmuk, Sofiia Paskevych, Wiktoria Królik- SP Pieczyska, Nikołaj Denderska, Zuzanna Wieczorek, Emilia Chałupka, Wiktoria Głąb- SP Czastary, Nikola Kowalczyk, Olga Werbicka, Bohdana Pavlova, Alan Kowalczyk- SP Niwiska, Aleksandra Aplas, Łucja Krawczyk- SP nr 2 w Wieruszowie, Wiktoria Misiewska, Maciej Ligęza, Marta Szkudlarek- SP Sokolniki, Miłosz Radziejowski, Agnieszka Przybyła, Aleksandra Bogusiak, Sonia Wyder, Hanna Schapowska- SP nr 1 w Wieruszowie.
Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałe prace uczniom, nauczycielom za przygotowanie ich i powiatowi Wieruszów za ufundowanie nagród.
Gratuluję wszystkim nagrodzonym.

Koordynator konkursu Nina Okoń-Wyder