,,Dzień piżamy w szkole! Obudź w sobie Anioła"

Fundacja „GDY LICZY SIĘ CZAS” zaprosiła naszą szkołę do II Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej ,,Dzień piżamy w szkole! Obudź w sobie Anioła’’. Dodajmy dzieciom skrzydeł przebywającym na oddziałach onkologicznych.

Celem akcji jest promocja zdrowego stylu życia, profilaktyka chorób cywilizacyjnych dzieci i młodzieży oraz stworzenie Centrum Rehabilitacji dla dzieci po chorobach lub sytuacjach zagrażających życiu.

Dnia 29.10.23 o godzinie 10.45 na ulicy Bursztynowej w biegu uczestniczyły klasy 1a, 1b, 3a,3b. Klasy zostały nagrodzone wielkim,  pięknym sercem od opiekuna wolontariatu.

Dnia 2.10.23 w budynku szkoły przy ulicy Fabrycznej bieg w piżamie przebiegły klasy 2a, 2b, 4a, 4b, 5a, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c i 8b.

Bardzo serdecznie dziękujemy za okazane serce i za zbiórkę funduszy na oddziały dziecięcej onkologii.