Zbiórka odzieży używanej

Dla większości z nas zakup nowej kurtki, bluzki czy butów nie jest czymś wyjątkowym, są jednak osoby, które taki zakup uważają za luksus. Nasza szkoła chciałby wspomóc te osoby poprzez zbiórkę odzieży oraz obuwia.

W naszych szafach często zalegają rzeczy, których nie nosimy bądź nosić nie zamierzamy. Przekażcie takie rzeczy na naszą zbiórkę, a my zadbamy o to, aby trafiły do osób potrzebujących. Pomagając poprzez oddanie odzieży używanej nie tylko pomagamy innym, ale także chronimy naszą planetę.

Zbieramy również słoiki (z nakrętkami lub bez), w których osoby bezdomne codziennie otrzymują ciepłą zupę. Nietypowe słoiczki, np. po jogurtach, deserkach dla dzieci zostaną wykorzystane podczas przygotowania ozdób, stroików bożonarodzeniowych.

Zachęcamy do udziału w zbiórce, pamiętajmy, że dobro zawsze powraca.

Wszystko, co zbierzemy zostanie przekazane do Jadłodajni Sióstr Elżbietanek we Wrocławiu.

Zbiórkę prowadzimy do końca października 2022r.

Uczniowie kl. VIII b z wychowawcą