Kolejny sukces uczniów z klasy 8d

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie po raz kolejny znalazła się wśród laureatów konkursu promującego szczepienia.

Uczniowie klasy 8d zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez Gminę Wieruszów, którego przedmiotem było przygotowanie spotu reklamowego promującego szczepienia przeciwko Covid-19, zdecydowali się nagrać kolejny spot promujący szczepienia.

Tym razem, wystartowali oni w konkursie zorganizowanym przez Łódzki Urząd Wojewódzki. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa łódzkiego. Celem inicjatywy była promocja szczepień przeciw COVID-19,  zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa, szczególnie młodych osób, na temat korzyści wynikających z zaszczepienia się przeciw COVID-19.

Z przyjemnością informujemy, że spośród 70 zgłoszeń udało im się zdobyć wysokie 5 miejsce. Uczniowie z klasy 8d wygrali dla szkoły bogaty zestaw sprzętu sportowego, który zasili zasoby naszej placówki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

wychowawca klasy:
Emilia Howis-Świegot

link do artykułu dotyczącego rozstrzygnięcia konkursu znajduje się poniżej: