ELIMINACJE SZKOLNE OTWP „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” ROZSTRZYGNIĘTE

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ to doskonała możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu pożarnictwa.

21 lutego 2024 r. w naszej szkole zostały przeprowadzone eliminacje szkolne. Celem konkursu było poszerzenie wśród uczniów wiedzy dotyczącej tematu OTWP. Do etapu szkolnego przystąpiło 22 uczniów z kl. I-VIII. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: grupa pierwsza- uczniowie z kl. I-III i grupa druga- uczniowie z kl. IV-VIII. Uczestnicy otrzymali do rozwiązania test, który zawierał 20 pytań. Nad całością czuwała komisja w składzie: Anna Augustyniak, Aleksandra Kula i Joanna Kawula.
Laureatami zostali:

GRUPA I-III

I m. -  Antoni Moga 3 a
II m. – Aron Bolek 2 b
III m. – Alan Rutkowski 2 b

GRUPA IV-VIII

I m. – Piotr Świtek 4 b
II m. – Agata Woźniak 6 a
III m. – Amelia Szkudlarek 6 a
Organizatorzy wręczyli laureatom dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców, której  serdecznie dziękujemy.
 Wszystkim laureatom gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia na kolejnych eliminacjach.

Aleksandra Kula
Anna Augustyniak