Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Sieradz

W dniu 17.10.2022r. W Sieradzu odbyły się Półfinały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do tych zawodów SP- 1 Wieruszów awans uzyskały 3 sztafety.

W Igrzyska Dzieci chłopców reprezentowali naszą szkołę uczniowie: Michał Bieda, Tobiasz Iwański, Emil Łakomy, Filip Mońka, Filip Szczeciński, Kacper Żaczek – zajmując III miejsce

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt reprezentowały naszą szkołę uczennice: Izabela Łakoma, Aleksandra Joniak, Martyna Kania, Milena Żłobińska, Paulina Kalarus, Natasza Musialska – zajmując VII miejsce.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców reprezentowali naszą szkołę uczniowie: Szymon Tajster, Kacper Mokras, Ioane Beradze, Mateusz Karsznia, Krystian Urbański, Antoni Polak – zajmując II miejsce uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Opiekunowie:

Rafał Prokop