Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego – Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 10.10.2022r na stadionie GOSiT w Wieruszowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców, zorganizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieruszowie.

W kategorii kl.VI – V Igrzyska Dzieci SP – 1 Wieruszów wystawiło dwie reprezentacje:

Dziewczęta w składzie: Lena Tajster, Wiktoria Wąsik, Milena Fiączek, Łucja Polak, Pola Makowska, Weronika Jagieła, zajęły IV miejsce.

Chłopcy w składzie: Kacper Żaczek, Michał Bieda, Filip Mońka, Filip Szczeciński, Emil Łakomy, Tobiasz Iwański, zajęli I miejsce – awansując do półfinału wojewódzkiego.

W kategorii Kl. VIII – VII Igrzyska Młodzieży Szkolnej SP – 1 Wieruszów wystawiło dwie reprezentacje.

Dziewczęta w składzie: Izabela Łakoma, Milena Żłobińska, Martyna Kania, Kinga Rudnik, Paulina Kalarus, Natasza Musialska, zajęły II miejsce – awansując do półfinału wojewódzkiego.

Chłopcy w składzie: Oliwier Wardziński, Ioane Beradze, Szymon Tajster, Antoni Polak, Krystian Urbański, Mateusz Karsznia, zajęli II miejsce – awansując do półfinału wojewódzkiego.

Opiekunowie:

Rafał Prokop