Jesteś tutaj:

Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie!!

Zwracamy się z gorącą prośbą o doraźne wsparcie rodziny, która ucierpiała w pożarze na terenie Wieruszowa!

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE W WIERUSZOWIE

17 medali SP- 1 Wieruszów w Czwartkach Lekkoatletycznych zawodów w roku szkolnym 2023/2024

ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH

Święto Książki ma na celu promocję czytelnictwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim. Obchodzone jest 23 kwietniaw ponad 100 krajach na całym świecie. Hasłem przewodnim święta w 2024 roku jest "Czytaj po swojemu”.

EKOLOGICZNY HAPPENING Z OKAZJI DNIA ZIEMI

Dzień Ziemi to najważniejsze święto ekologiczne, którego celem jest promowanie postaw ekologicznych i uświadomienie, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi.

Mistrzynie kaligrafii 2024!

Za pośrednictwem strony internetowej naszej szkoły gratulujemy uczennicom klas I-III, które zdobyły zaszczytny tytuł Mistrza Kaligrafii
w Gminnym Konkursie Ładnego Pisania:

To już 20 lat od kiedy Polska stała się członkiem Unii Europejskiej.

Kulinarne słodkości

Tym razem stawiamy na łasuchowanie wśród ciastek i ciasteczek...

DZIEŃ ZIEMI W PRZEDSZKOLU

22 kwietnia nasze przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Ziemi.