Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

dzie edukacjiW piątek, 18 października społeczność naszej szkoły obchodziła Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich, którzy tworzą szkołę: nauczycieli, uczniów, pracowników, rodziców. Z tej okazji uczniowie klas szóstych przygotowali część artystyczną, podczas której ukazali humorystycznie scenki z życia szkoły. Oprawę muzyczną przygotował chór pod opieką pani Izabelli Nawrockiej. Koło taneczne zaprezentowało dwa układy choreograficzne w wykonaniu młodszych i starszych uczennic. Nie zabrakło życzeń dla pedagogów i pracowników oraz podziękowań za codzienną pracę oraz działania dydaktyczno-wychowawcze: wycieczki, zajęcia rozwijające pasje, innowacje pedagogiczne, wypoczynek podczas ferii i wakacji, które zbogacają proces edukacyjny. Pani dyrektor Agata Barańska wyróżniła kilkunastu nauczycieli, wręczając im Nagrodę Dyrektora, dziękując za wzorową pracę na rzecz dzieci i szkoły. Głos zabrali również zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Rodziców pan Sylwester Kruszyński oraz przyjaciel szkoły pan Kazimierz Błaszczak, którzy także złożyli serdeczne życzenia pracownikom szkoły.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...