Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

W związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa uczniom w szkołach prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi procedurami działań profilaktycznych i interwencyjnych. Są one dostępne na stronie internetowej szkoły http://sp1wieruszow.pl w zakładce dokumenty.

W razie potrzeby uzyskania wsparcia i pomocy psychologiczno – pedagogicznej i wychowawczej należy skorzystać z pomocy psychologa lub pedagoga szkolnego. Ponadto na terenie naszej gminy pomoc można uzyskać również następujących placówkach:

• Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Wieruszowie, tel. 627841295, e-mail: ppp.powiat-wieruszowski.pl/
• Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieruszowie, tel. 62 784 15 54 / 62 784 11 99, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
• Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieruszowie, Punkt Interwencji Kryzysowej, tel. 627831995, e-mail: wieuszow.pcpr.info
• Miejski Ośrodek Profilaktyki, Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Wieruszowie, tel. 627840017, e-mail:moptuiw.wieruszow.pl

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...