Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

oboz narciarskiW pierwszym tygodniu ferii zimowych 42-osobowa grupa dzieci z gminy Wieruszów wzięła udział w corocznym, X obozie narciarskim zorganizowanym przez naszą szkołę w uroczej miejscowości Małe Ciche. Podczas pobytu dzieci pod okiem instruktorów uczyły się bezpiecznego zachowania na stoku, podstaw narciarstwa zjazdowego i snowboardu, a zaawansowani narciarze doskonalili technikę jazdy na stokach w Małem Cichem, Grapa Ski oraz Kotelnicy Białczańskiej. Niestety, pogoda uniemożliwiła szusowanie na Kasprowym Wierchu. Podczas ośmiodniowego pobytu nie zabrakło innych atrakcji: wycieczek do Zakopanego, zabawy na kręgielni, w zakopiańskim aquaparku, centrum edukacji przyrodniczej, w bukowińskich termach, gier i zabaw, dyskotek oraz kuligu z pochodniami. Opiekunami na obozie byli: pani Agata Barańska, pani Halina Biegańska oraz pan Rafał Prokop.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...