Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

warsztaty walentynkowe 16 lutego 2019r. uczniowie klasy II b zostali zaproszeni przez panie z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie wraz z instruktorami i uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej na warsztaty plastyczne poświęcone tematyce walentynek. Dzieci własnoręcznie wykonywały walentynkowe dzieła: kartki, serduszka gipsowe, aniołki oraz małe upominki. Do wykonania małych arcydzieł wykorzystano: kolorowe kartki, naklejki, kredki, farby oraz klej i nożyczki. Dzieci bardzo chętnie integrowały się z uczestnikami. Warsztaty przyniosły dzieciom wiele radości, a własnoręcznie wykonane prace zabrały do domu, by wręczyć swoim ukochanym osobom.

Wychowawca klasy II b

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...