Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

czytanie uzależnia 1Dnia 11 grudnia br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czastarach miało miejsce podsumowanie Powiatowego konkursu na plakat promujący czytelnictwo. Głównym zadaniem uczestników konkursu było wykonanie plakatu inspirującego do czytania książek. Plakat miał zawierać hasło reklamowe promujące czytelnictwo lub bibliotekę.
I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Dobrosława Rak z klasy VI d, a wyróżnienie otrzymała uczennica klasy V c Natalia Światły. Obu uczennicom gratulujemy pasji czytania i talentu rysowniczego. A ich hasła promujące czytanie brzmiały: „Czytanie czyni świat piękniejszym” oraz „Czytanie wciąga, daj się porwać”. Podziękowania składam również na ręce opiekunów: pani Aldony Dymacz- Wróbel oraz pani Ewy Junke, a Was zapraszam do „zacisza” szkolnej biblioteki na lekturę.

Bibliotekarz
J. Rejman

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...