Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

mam pasje 2018 20W dniu 21.11.2018r. uczniowie klasy II a i II b wraz z wychowawcami odwiedzili Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie, w którym odbył się „Dzień Pasji’’. Impreza miała na celu zaprezentowanie się lokalnych organizacji i instytucji uczniom w celu pokazania możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań.
Uczniowie bardzo szybko zintegrowali się z przedstawicielami poszczególnych sekcji reprezentujących różne formy aktywności fizycznej tj. łucznictwo, strzelectwo, boks, modelarstwo, piłka nożna, muzyka, motocross i inne. Podsumowując tę wystawę można stwierdzić, że od najmłodszych lat trzeba pokazywać dzieciom wszelkie formy hobbistyczne.

Wychowawcy

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...