Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

wieczor czytelniczy 2017 128 listopada 2017 r. biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie po raz drugi zorganizowała wieczór czytelniczy pod hasłem „Książka nas łączy”. W spotkaniu wzięli udział rodzice z dziećmi oraz zaproszeni goście. Celem wydarzenia było upowszechnianie czytelnictwa poprzez głośne czytanie wybranych fragmentów książek. Atrakcją wieczoru był występ uczniów z klasy III „c” pod opieką pani Żanety Lis. Mali aktorzy wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój i zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz drobnymi upominkami.

 

Podczas spotkania najmłodsi czytelnicy uczestniczyli w warsztatach plastycznych, gdzie wykonywali zakładki do książek pod czujnym okiem pani Agnieszki Danielewicz, pani Anety Hanas oraz pani Żanety Lis. Rodzice podobnie jak dzieci chętnie wzięli udział w zabawie pod tytułem „ Książka- jej wady i zalety” przygotowanej i przeprowadzonej przez panią Elżbietę Żłobińską z Biblioteki Pedagogicznej w Sieradzu Filia w Wieruszowie. Za udział we wspólnym czytaniu rodzice otrzymali podziękowanie w postaci „złotego lampionu”. Wszyscy uczestnicy spotkania złożyli podpis w pamiątkowej kronice dokumentującej ważne wydarzenia czytelnicze. Barwna wystawa, słodki poczęstunek oraz aromat kawy sprzyjały miłej atmosferze wieczoru.
Dziękuję zaproszonym Gościom, Rodzicom i Dzieciom za udział we wspólnym czytaniu oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wieczoru czytelniczego.

Joanna Kawula

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...