Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

piknik-6cW dniu 29.09.2017 klasa VI „c” wypoczywała w Gospodarstwie Agroturystycznym „Na Grobli” w Mieleszynku. Rodzice przygotowali dla uczniów dużo smakołyków, a dobra pogoda służyła aktywnej rekreacji. Uczniowie bawili się fantastycznie. Grali w piłkę, tańczyli, rywalizowali w zjadaniu jabłek, a na koniec czekali na słodycze ukryte w przygotowanej piniacie.  Jak zawsze organizacją ogniska zajęli się rodzice, którzy chętnie uczestniczyli we wspólnym piknikowaniu. Takie spotkania służą nawiązywaniu kontaktów, rozmowom i aktywnemu spędzaniu czasu. Zarówno rodzice, jak i uczniowie już planują kolejne ognisko, które stało się w tej klasie tradycją na rozpoczęcie i zakończenie każdego roku szkolnego.

Agata Kowalczyk - Baryga


 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...