Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

spotkanie z policjantem 2017 9W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Dlatego też tradycją stały się spotkania z funkcjonariuszami policji.
W ramach programu „Tu jest bezpiecznie. Powiat wieruszowski’’ 21 września uczniowie klas pierwszych spotkali się z policjantem KPP w Wieruszowie st.asp. Damianem Pawlakiem oraz z przedstawicielem Starostwa i KRUS-u.

Zaproszeni goście przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachęcali do wyposażenia ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe. Przestrzegali najmłodszych przed zabawami w pobliżu jezdni. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa. Wykazywali się też dobrą znajomością znaków drogowych i zasad przechodzenia przez ulicę. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali odblaskowe szelki i opaski na rękę.

Wychowawcy klas pierwszych

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...