Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

apel podsumowujacyNiech żyją wakacje,
niech żyje pole i las,
i niebo, i słońce,
wolny, swobodny czas.
Pojedzie z nami piłka
i kajak, i skakanka,
będziemy grać w siatkówkę
od samiutkiego ranka.

 

22 czerwca 2017 roku odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2016/2017. Wyróżniającym się uczniom wręczono dyplomy i nagrody za udział w konkursach przedmiotowych, za działalność w różnych szkolnych kołach zainteresowań, za wolontariat i czytelnictwo. Uczniowie z klas Va i Vc pod opieką pań Beaty Piekielnej i Agaty Kowalczyk-Barygi przedstawili część artystyczną, w której z humorem przedstawili szkolną rzeczywistość, podziękowali nauczycielom i życzyli sobie nawzajem bezpiecznych wakacji.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...