Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Szanowni Państwo – Rodzice

uwagaInformuję, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. tj. od poniedziałku rozpocznie się akcja strajkowa nauczycieli i pracowników niepedagogicznych trwająca do odwołania. W związku z powyższym prosimy o zapewnienie opieki dzieciom ze szkoły i przedszkola.

O wszelkich zmianach będą Państwo na bieżąco informowani za pośrednictwem strony internetowej: www.sp1wieruszow.pl oraz na stronie Urzędu Gminy Wieruszów.

harcerze

Aby wyświetlić film, kliknij na obrazek...

W dniu 29 marca 2017r. Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z druhami i zastępowymi ZHP w Wieruszowie. Rozmawialiśmy z założycielkami drużyny, zastępowymi: Agatą Barańską i Haliną Biegańską oraz Natalią Klaczyńską, Natalią Tomczyk, Michałem Tomczykiem i Jakubem Góreckim. Druhny i druhowie opowiedzieli nam o swoich pasjach, zdobywanych sprawnościach i o tym, jak zostali harcerzami.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z rozmowy, którą przeprowadzili: Julia Biegańska, Weronika Bajka, Igor Czekalski, Marta Bojko i Nikola Gajewska.

Pedagog szkolny M. Gasztych

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...