Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

 
tablica1W naszej szkole realizowany był rządowy program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Cyfrowa Szkoła". W jego ramach otrzymaliśmy dofinansowanie na zakup nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Celem programu jest sprawdzenie, jak najskuteczniej wykorzystać nowoczesne technologie w edukacji młodzieży.

 

Realizacja projektu rok szkolny 2012/2013
 
W ramach projektu szkoła pozyskała:
•    56 nettbooków dla uczniów
•    5 nettbooków dla nauczycieli
•    3 tablice interaktywne z projektorami
•    2 urządzenia wielofunkcyjne
•    1 ekran projekcyjny
•    1 wizualizer
•    2 szafy na laptopy
 
Przydatne linki:
 
 
 
 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...