Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

cyfrowa szkołaW naszej szkole od wielu lat korzystamy z najnowszych cyfrowych rozwiązań edukacyjnych. Dysponujemy wieloma laptopami dla potrzeb uczniów i nauczycieli. W każdej klasie są tablice interaktywne,  interaktywne monitory dotykowe albo projektory z ekranami. Dzięki tym pomocom dydaktycznym nauczanie przebiega efektywniej, wzrasta dynamika lekcji oraz zaangażowanie uczniów.

Finansowanie wyposażenia pracowni jest możliwe między innymi dzięki następującym programom:

  • Rządowy program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Cyfrowa Szkoła" - 2012/2013
  • Projekt "Aktywna tablica" - 2018/2019

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...