Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

otwarcie ekopracowni 6 20191022 120771706518 października 2019 roku dokonano oficjalnego otwarcia szkolnego ogródka dydaktycznego. W wydarzeniu tym uczestniczyli reprezentanci władz gminy Wieruszów oraz pani wiceburmistrz, która przecięła wstęgę i pogratulowała dyrekcji szkoły efektywnej realizacji projektu sfinansowanego przez Unijny Fundusz Środków Europejskich. Życzyła jednocześnie, by miejsce nauki i rekreacji służyło długo uczniom i przysparzało im niezapomnianych wrażeń. Z tej okazji uczniowie klasy pierwszej oraz uczennice klasy V d przygotowali recytację wierszy, poświęconych temu wyjątkowemu miejscu!

Witamy wszystkich zebranych gości
w ogródku szkolnym pełnym radości,
bo tutaj wiosną, latem, jesienią
twarze uczniów się zarumienią,
bo będą mogli pośród zieleni
gatunki bylin i kwiatów wymienić.
Owada tutaj spotkać będzie można,
słonecznego zegara działanie poznać,
a w wolnym czasie i w miłym towarzystwie
tajemnice przyrody odgadnąć wszystkie.
Każdego zatem tu zapraszamy
i dumnie wstęgę dziś przecinamy!

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...