LAUREATKA KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO

Dnia 26.06.2023 w Byczynie odbyło się rozdanie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Literacko Plastycznym ,,Siatkówka sport, co łączy a nie dzieli’’

Uczennica klasy 6c Amelia Golus zajęła I miejsce w kategorii plastycznej klas 4-6.Narysowała portret ulubionego siatkarza  Bartosza Kurka.  Uczennica otrzymała :dyplom, torbę pełną prezentów np. koszulkę siatkarską, album o siatkarzach i 12 innych nagród. A nauczyciel prowadzący otrzymał podziękowanie.

Na gali rozdania nagród dla wszystkich uczniów i opiekunów był przygotowany słodki poczęstunek. Po części oficjalnej odbyło się zwiedzanie wraz z przewodnikiem miasta Byczyna. Uroczystość zakończyła się obiadem w restauracji Hetmańskiej.

Anna Augustyniak