Wycieczka do Warszawy

30 i 31 maja 2023 klasy IVa, VIc i VIIa wybrały się na wycieczkę do Warszawy. W planie wycieczki była zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, zwiedzanie Starego Miasta, Zamek Królewski, zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik oraz ogrodów na dachu w budynku biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Tak minął nam pierwszy dzień.

W drugim dniu wielką atrakcją było zwiedzanie Stadionu Narodowego, spacer po Parku Łazienkowskim, wjazd na taras widokowy na 30 piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Atmosfera podczas wycieczki była wspaniała, humory wszystkim dopisywały. Ponieważ pogoda sprzyjała, dużo poruszaliśmy się pieszo. Uczniowie wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi. Wycieczka była okazją do integracji międzyklasowej.

Ewa Junke

Aleksandra Kula