Wywiad z triatlonistą

W dniu 3 marca 2023r. Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z Sebastianem Gwiazdowskim.

Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się o trudnych i wymagających zawodach sportowych – TRIATLONIE. Bieganie, pływanie i jazda na rowerze to elementy każdego triatlonu o których opowiedział nam pan Sebastian. Jego pozytywne nastawienie do życia, kreatywność i dążenie do celu bardzo nas zmotywowały. Czekamy na następne wyzwania, którym będziemy się przyglądać.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć i  relacji z rozmowy, którą przeprowadzili:  Górecki, Marcel Siejakowski i Daniel Płuska z pomocą Franka Góreckiego.

Zobacz relację

Pedagog szkolny M. Gasztych