OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”- eliminacje szkolne

Co roku nasza szkoła bierze udział w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ.

W związku z tym, 6 marca 2023 r. zostały przeprowadzone eliminacje szkolne z zakresu pożarnictwa poprzedzone szkoleniem z udzielania pierwszej pomocy. Celem konkursu było poszerzenie wśród uczniów wiedzy dotyczącej tematu OTWP. Do etapu szkolnego przystąpiło 17 uczniów z kl. I-VIII. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: grupa pierwsza- uczniowie z kl. I-IV i grupa druga- uczniowie z kl. V-VIII. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą, odpowiadając na 20 pytań zawartych w teście. Nad całością czuwała komisja w składzie: Anna Augustyniak, Aleksandra Kula i Joanna Kawula. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

GRUPA I-IV

I m. -  Piotr Świtek 3 b
II m. – Daniel Płuska 4 a
III m. – Alan Rutkowski I a
IV m. – Anna Maciejewska I a
V m. – Aron Bolek I a

GRUPA V-VIII

I m. – Oliwia Tomczyk 8 e
II m. – Julia Olek 8 c
III m. – Piotr Połomski 6 a
IV m. – Amelia Szkudlarek 5 a
V m. – Franciszek Moska 5 a

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych.