Kiermasz dla Ksawerego

W dniach 29.11-01.12.2022r. w naszej szkole odbył się kiermasz charytatywny zorganizowany z inicjatywy szkolnego wolontariatu.

Celem kiermaszu była pomoc dla pięcioletniego Ksawerego, chorującego między innymi na padaczkę, autyzm dziecięcy czy astmę oskrzelową.

W tych dniach można było zakupić słodkie pyszności przygotowane przez uczniów, rodziców, babcie…

Zebrane środki zostaną przekazane rodzinie Ksawerego.

Przeprowadzona akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i jest dowodem na to, że wśród nas jest wiele Ludzi Dobrej Woli, na pomoc których zawsze można liczyć!

Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem naszym sponsorów: firmie Pana Mirosława Terpisa, firmie STAGRA meble oraz zakładowi Sikora Edek.

Zachęcamy do wsparcia Ksawerego poprzez przekazanie 1% na konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Wystarczy w deklaracji PIT wpisać w polu KRS 0000037904 a w polu CEL SZCZEGÓŁOWY 1% 40352 Polakowski Ksawery.

DZIĘKUJEMY!