Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

Akademia zakończenia roku szkolnego

Z wielką radością i dumą powitaliśmy dziś na uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców.

To szczególny moment, który zamyka kolejny rozdział w naszej edukacyjnej podróży, pełnej wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil. Czas pożegnań rozpoczęliśmy od wręczania przez dyrektora szkoły prestiżowych nagród naszym uczniom:
Nagrodę Korczakowską otrzymała Małgorzata Kościarz.
Nagrodę Burmistrza - Hanna Stojecka.
Nagroda Dyrektora - Amelia Golus.
Sportowcem i sportsmenką roku zostali:
Małgorzata Kościarz i Bartłomiej Dębski.
Pożegnaliśmy również nauczycieli, którzy kończą pracę zawodową w naszej szkole. Dyrektor Agata Barańska podziękowała Rodzicom za nieocenione wsparcie, zaufanie i współpracę. Pożegnaliśmy również uczniów klas ósmych dla których młodsi koledzy przygotowali część artystyczną pod opieką pani Haliny Biegańskiej, pani Aleksandry Kuli, pani Moniki Szafrańskiej oraz pani Dominiki Glac. Wszystkim życzymy wspaniałych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Wróćcie do nas we wrześniu z nową energią, gotowi na kolejne wyzwania i przygody. Niech przyszły rok szkolny przyniesie nam jeszcze więcej powodów do dumy i radości.
Dziękujemy wszystkim za ten wspaniały, wspólny rok.