WIZYTA PSIEGO PATROLU Z NIEMOJEWA

30 maja br. w naszej szkole, na terenie ogródków dydaktycznych „ Pszczolinka” oraz „Krokus”, odbyło się spotkanie uczniów ze szczeniętami NESKA i NADIA. Zabawa z młodymi pieskami to forma nagrody dla dzieci, które przyniosły karmę, wspierając schronisko w Niemojewie.

Spotkanie z pieskami wywołało wśród uczniów wiele pozytywnych emocji. Na twarzach dzieci widać było uśmiech, zadowolenie, szczęście, radość i ogromną chęć przytulenia czworonoga.
Od schroniska otrzymaliśmy podziękowanie za okazaną pomoc i wsparcie.

Przypominamy, że nasza AKCJA dla schroniska w NIEMOJEWIE  trwa  do 15 czerwca br.
Można przynosić karmę wysokobiałkową, karmę senior i alergik.

Schronisko serdecznie zaprasza na spacery do Niemojewa, 500 PUPILI CZEKA NA WAS!
Telefon kontaktowy: 694337672.

Opiekun wolontariatu szkolnego