Kochani uczniowie, drogie dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka, pragnę przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia w imieniu całej kadry pedagogicznej i pracowników szkoły. Dziś świętujemy Waszą radość, beztroskę oraz niezwykłe piękno dzieciństwa. To wy, drogie dzieci, jesteście najcenniejszym skarbem naszej szkoły i całego społeczeństwa.
Życzę Wam, abyście zawsze mieli w sercu promyk radości, byście z optymizmem patrzyli na świat i w pełni korzystali z każdego dnia Waszego dzieciństwa.

Życzę Wam, abyście zawsze byli otoczeni miłością i wsparciem swoich najbliższych - rodziców, rodzeństwa i przyjaciół. Niech każdy dzień obfituje w uśmiechy, zabawę i radosne chwile spędzane w Waszym towarzystwie.
Niech Wasze marzenia będą nieograniczone i nigdy nie tracicie wiary w ich spełnienie. Dążcie do swoich celów z determinacją i wytrwałością, bo jesteście zdolni osiągnąć wszystko, o czym marzycie.
Pamiętajcie, że macie wspaniałych nauczycieli i opiekunów, którzy są tutaj po to, aby Wam pomagać i wspierać Was w Waszych wysiłkach. Wierzcie w siebie i korzystajcie z możliwości, jakie daje Wam szkoła.
Życzę Wam wspaniałego Dnia Dziecka, pełnego uśmiechów, niespodzianek i niezapomnianych chwil. Niech ta wyjątkowa okazja będzie dla Was kolejnym pięknym wspomnieniem w Waszym dzieciństwie.