Harmonogram rekolekcji wielkopostnych oraz próbnych egzaminów ósmoklasisty

W dniach 22, 23 i 24 marca 2023r. odbędą się rekolekcje wielkopostne organizowane przez Proboszcza Parafii p.w. Świętego Stanisława BM w Wieruszowie.

Rekolekcje odbywają się w godzinach:

22.03.2022r. – godz.  10.00-11.00   nauka rekolekcyjna klasy I-VI

(środa)           godz. 12.00 – 13.00 nauka rekolekcyjna klasy VII-VIII

23.03.2022r. – godz. 10.00 -11.00 nauka rekolekcyjna klasy I-VI

(czwartek)       godz. 12.00 – 13.00  nauka rekolekcyjna klasy VII-VIII

24.03.2022r.– godz. 9.15  Msza Święta oraz spowiedź klasy I-VI

(piątek)              od godz. 10.00  -  uczestnictwo klas VII i VIII w Dniach Otwartych

w ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie ( w tym dniu nie ma rekolekcji  dla  klas VII i VIII)

Uczniowie klas I- III spotykają się z wychowawcami w szkole,  następnie przechodzą do kościoła. Po rekolekcjach uczniowie pod opieką wychowawcy wracają do szkoły. Po obiedzie udają się do domu lub zostają na świetlicy szkolnej.

Uczniowie klas IV- VII spotykają się z wychowawcami klas w Kościele. Po zakończonych rekolekcjach udają się do domu.

Uczniowie klas VIII przychodzą do szkoły na godz. 8.30. O godz. 9.00 rozpoczyna się  próbny egzamin ósmoklasisty. Po egzaminie uczniowie udają się na rekolekcje. Po zakończonych rekolekcjach idą do domu.

W piątek klasy VII nie uczestniczą w rekolekcjach. O godz. 9.50 wychodzą z wychowawcami na Dni Otwarte do ZSPim. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

W piątek klasy VIII nie uczestniczą w rekolekcjach. Po zakończonym egzaminie udają się z wychowawcami na Dni Otwarte do ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.