Jasełka w wykonaniu koła teatralnego "Skrzaty"

Boże Narodzenie to jedno z najpiękniejszych i zarazem najbardziej oczekiwanych świąt. Tradycją naszej szkoły jest organizowanie z tej okazji jasełek bożonarodzeniowych.

W środę 21 grudnia 2022r. w przepięknej scenerii, uczniowie z koła teatralnego „Skrzaty” wraz z nauczycielami wystawili jasełka dla rodziców oraz zaproszonych gości.

Jasełka miały wymowne przesłanie na nadchodzący czas. Teksty przygotowane przez uczniów mówiły o dobroci, życzliwości, szacunku do drugiej osoby, o dzieleniu się z innymi tym, co mamy najpiękniejsze w sobie. Wymownym akcentem przedstawienia była kolęda ukraińska wykonana przez dyrektora szkoły i uczennicę z Ukrainy. W trakcie przedstawienia słowo mówione było przeplatane pięknymi kolędami w wykonaniu chóru szkolnego „ Wiolinki”. Na zakończenie wysłuchaliśmy świąteczne życzenia złożone przez dyrektora szkoły oraz zaproszonych gości.