Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

Jesteś tutaj:
  1. Start

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

Uroczysta akademia pożegnania klas ósmych odbędzie się w czwartek o godz. 12.00 na sali gimnastycznej.

Zakończenie roku szkolnego i uroczyste rozdanie świadectw dla klas 1-8 odbędzie się w piątek o godz. 9.00 (na boisku do piłki koszykowej). Godzinę szybciej, tj. 8.00 zostanie...

Akademia zakończenia roku szkolnego

Z wielką radością i dumą powitaliśmy dziś na uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców.

NAKRĘĆ SIĘ NA DOBRO - ODKRĘĆ, SORTUJ, POMAGAJ!

Konkurs międzyklasowy w naszej szkole pod hasłem „Zakręcona akcja” trwał od stycznia do czerwca 2024 r. i polegał na zbieraniu plastikowych nakrętek.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua.Plus z języka angielskiego

Z dumą publikujemy listę laureatów Ogólnopolskiej Olimiady Wiedzy Archimedes Lingua.Plus z języka angielskiego w sesji wiosennej.

Bezpieczne wakacje

W poniedziałkowe poranek uczniowie klasy VII C mieli przyjemność uczestniczyć w plenerowym spotkaniu dotyczącym bezpiecznego wypoczynku w wakacje, szczególnie nad wodą. 

Spartakiada

24.05.2024 r. nasza szkoła miała przyjemność brać udział w Imprezie Integracyjnej „Spotkanie Przyjaciół”.

Sukces Zosi Stojeckiej!

Zofia Stojecka -  uczennica klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie pomyślnie przeszła dwa pierwsze etapy Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas I-III „Puchacz Piotr” i zakwalifikowała się do trzeciego etapu finałowego.

GRATULACJE DLA UCZENNICY KLASY VIII

Uczennica Amelia Ciszewska z klasy VIII a zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego  dla uczniów szkół podstawowych, zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

Gratulujemy Amelii kolejnego sukcesu...