Jesteś tutaj:

Wycieczka klas III a i IV b do Mandorii

Wycieczka szkolna to zawsze niezapomniane przygody i doskonała okazja do zabawy i integracji z kolegami i koleżankami, dlatego aby budować prawidłowe relacje 11 kwietnia uczniowie klas III a i IV b udali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Mandoria.

„Mistrz Ortografii”

We wtorek, 9 kwietnia, odbył się szkolny konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii”. Adresatami konkursu byli uczniowie klas drugich i trzecich.

ZDROWIE NA TALERZU W ZGODZIE Z PIRAMIDĄ ŻYWIENIA

Uczniowie klasy 4a i 4b, w ramach realizacji zagadnień prozdrowotnych, wzięli udział w projekcie przyrodniczo-językowym, propagującym zdrowy styl życia.

„Skarpety podaruj, uśmiech wyczaruj!”

Akcja zbierania nowych skarpetek dla dzieci w Kamerunie odbywa się co roku z inicjatywy Zgromadzenia Sióstr św. Dominika Referatu Misyjnego s. Faustyny Gubiec z Krakowa.

KIERMASZ WIELKANOCNY

Od 25 do 26 marca 2024r. w holu naszej szkoły odbywał się kiermasz wielkanocny.

Dzień Marchewki w przedszkolu

4 kwietnia obchodzimy Dzień Marchewki. To znakomita okazja do wspólnej zabawy wszystkich przedszkolaków.

ELIMINACJE POWIATOWE KONKURSU PLASTYCZNEGO

O tematyce jednostki straży pożarnej w działaniach ratowniczych związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniom.

Wielkanocny Zajączek w przedszkolu

Święta Wielkanocne to w Polsce szczególny czas, dla naszych przedszkolaków również. Dzieci w tym tygodniu poznawały tradycje i zwyczaje związane ze świętem Wielkiej Nocy.