Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Aktualności


- 2 zeszyty 16-kartkowe w 3 linie (kolorowe)
- zeszyt 16-kartkowy w kratkę
- zeszyt 16-kartkowy w kratkę do korespondencji z rodzicami
- patyczki
- dzienniczek ucznia


Piórnik:
- 2 ołówki średniej twardości
- temperówka
- gumka
- kredki ołówkowe Bambino
- nożyczki z zaokrąglonymi czubkami
- linijka 15-20 cm
- mały klej w sztyfcie


Materiały plastyczne w dużej...

W roku szkolnym 2018/2019 podręczniki i ćwiczenia do wszystkich klas szkoły podstawowej zostaną zakupione przez szkołę z dotacji MEN. Podręczniki do nauki religii nie sa objęte dotacją.

Wykaz podręczników

...

zabawy z liczba piW dniu 15.06 odbywały się w klasach konkursy pod hasłem „Zabawy z liczbą Pi”. Konkurs był rozgrywany w dwóch kategoriach: układanie słów z sylabą „pi” na czas, oraz recytacja rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi.
Na początek przedstawiono historię liczby „PI”, pokazując jak ta liczba wygląda oraz w jakich sytuacjach jest wykorzystywana. Następnie...

konkursy pol1Wyniki ogólnopolskich konkursów z języka polskiego dotarły niedawno i okazało się, że zaangażowanie naszych uczniów i ich opiekunek przyniosło piękne efekty, tym bardziej, iż mają one wymiar ogólnokrajowy. Kilkoro naszych uczniów znalazło się w gronie laureatów.
Na apelu podsumowującym wyniki II półrocza pani wicedyrektor Renata Ziętara wręczyła nagrody i dyplomy od...

kolo matematyczneW roku szkolnym 2017/2018 kontynuowaliśmy zajęcia koła matematycznego. Odbywały się one w ramach projektu konkursowego pod nazwą „Rozwój kompetencji uczniów poprzez zwiększenie jakości oferty edukacyjnej szkół w Gminie Wieruszów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020.
Na zajęcia zapisane były 34 osoby, jednak...

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...