Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Szanowni Państwo – Rodzice

uwagaInformuję, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. tj. od poniedziałku rozpocznie się akcja strajkowa nauczycieli i pracowników niepedagogicznych trwająca do odwołania. W związku z powyższym prosimy o zapewnienie opieki dzieciom ze szkoły i przedszkola.

O wszelkich zmianach będą Państwo na bieżąco informowani za pośrednictwem strony internetowej: www.sp1wieruszow.pl oraz na stronie Urzędu Gminy Wieruszów.

src="//www.youtube.com/v/Mj7A-VmPnnE?hl=pl_PL&version=3&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="allowfullscreen" movie="//www.youtube.com/v/Mj7A-VmPnnE?hl=pl_PL&version=3&rel=0" allowFullScreen="true">

Wywiad został przeprowadzony z panem Andrzejem Kuchem i panem Jarosławem Urbaniakiem. Pan Andrzej to student, który skacze w dal, zdobył nagrodę Sportowca Roku. Pan Jarosław Urbaniak to nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadgimnazjalnej. Wcześniej był kajakarzem.

Wywiad przeprowadzili 24.10.2014r.:

Oliwia Sroka, Patrycja Krawczyk, Dominik Trzeciak i Patryk Trzeciak.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...