Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Wywiad przeprowadzony przez członków KLUBU POSZUKIWACZY ZAGINIONYCH PASJI z panem Rafałem Przybyłem, redaktorem naczelnym gazety "Łącznik".

Metryczka

Pan Rafał Przybył ma 40 lat. Zajmuje się pisaniem gazety ,,Łącznik”. Zamiłowanie akurat do pisania wzięło się od ojca pana Rafała, gdyż jego tata zajmował się pisaniem wierszy i rymowanek. Mama pana Rafała ma na imię Dorota i pracowała jako księgowa. Tata pana Rafała ma na imię Idzi i kiedyś był zawodowym żołnierzem. Pan Rafał ma dużo doświadczeń życiowych, jest otwarty i bezpośredni. Włącza się w różne projekty np. ,,Lokomotywa” wieruszowska. Pan Przybył ma wykształcenie ,,prezydenckie”.


dziennikarz_dziennikarz_1

 

dziennikarz_2 dziennikarz_3

 

dziennikarz_4 dziennikarz_5

dziennikarz_6

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...