Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

mikoaj_miniWszyscy kochamy św. Mikołaja. Dzieciaki – bo w jego dniu otrzymują prezenty, a starsi dlatego, że mogą je dawać, a tym samym przynosić innym radość. Byłoby wspaniale, gdybyśmy potrafili robić prezenty innym nie od święta, ale na co dzień. I nie musiałyby to być wymyślne, drogie upominki. Czasem wystarczy sama pamięć, życzliwy uśmiech, drobny gest.

 

Okazuje się, że wśród nas jest wielu Mikołajów, którzy tak właśnie czynią. Należą do nich również dzieci z klasy IIa ze Szkoły Podstawowej nr1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie, które pod opieką wychowawczyni, pani Beaty Nowak, przygotowały piękny prezent dla swoich kolegów z Przedszkola nr 3 w Wieruszowie. W poniedziałek 8 grudnia zaprezentowały przez nimi spektakl „Idzie Mikołaj”, który wprowadził wszystkich zgromadzonych w radosny przedświąteczny nastrój. Pani Beata Nowak wystąpiła ze swoimi podopiecznymi jeszcze w Bibliotece Powiatowej w Wieruszowie i świetlicy działającej przy parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Mali następcy św. Mikołaja wszędzie spotkali się z ciepłym i życzliwym przyjęciem.

Renata Tobis

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...