Rada Pedagogiczna

 


mgr Agata Barańska – Dyrektor szkoły
mgr Renata Ziętara – Wicedyrektor szkoły


mgr Anna Augustyniak – nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Halina Biegańska – nauczyciel plastyki i zajęć komputerowych
mgr Agnieszka Bolek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i matematyki
mgr Agnieszka Brylak -- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej; logopeda
mgr Agnieszka Danielewicz – wychowawca świetlicy
mgr Barbara Domańska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i zajęć komputerowych; oligofrenopedagog
mgr Aldona Dymacz-Wróbel – nauczyciel języka polskiego
mgr Michał Gasztych – pedagog, oligofrenopedagog
mgr Jolanta Gierak – nauczyciel religii
mgr Joanna Grzesiak – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych
inż. Aneta Hanas – nauczyciel zajęć komputerowych
mgr Emilia Howis-Świegot – nauczyciel języka angielskiego
mgr Ewa Junke – nauczyciel języka polskiego; oligofrenopedagog
mgr Joanna Kawula – bibliotekarz; logopeda
mgr Arletta Kielańska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Iwona Kisiel – nauczyciel języka angielskiego
mgr Gabriela Kowalczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Marta Kowalczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Agata Kowalczyk-Baryga – nauczyciel matematyki
mgr Aleksandra Kula – nauczyciel przyrody; oligofrenopedagog
mgr Żaneta Lis – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Patrycja Ludwiczak– nauczyciel języka angielskiego

mgr Beata Łuczak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Wacława Łuźniak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Katarzyna Mania – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej; oligofrenopedagog

mgr Izabela Nawrocka – nauczyciel muzyki
mgr Nina Okoń-Wyder – nauczyciel w oddziale przedszkolnym, nauczyciel religii
siostra mgr Teresa Orzechowska – nauczyciel religii
mgr Beata Piekielna – nauczyciel matematyki
mgr Grażyna Pilarska – nauczyciel języka angielskiego; logopeda
mgr Rafał Prokop – nauczyciel wychowania fizycznego
ksiądz mgr Mariusz Przyjazny – nauczyciel religii

mgr Joanna Rejman – wychowawca świetlicy
mgr Iwona Rorat-Lamperska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Maria Sikora – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Marzena Sokołowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Justyna Stawska-Rak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Monika Szafrańska – nauczyciel języka polskiego
inż. Marian Szkopek – nauczyciel zajęć technicznych
mgr Marzena Szymanek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przyrody
mgr Renata Tobis – nauczyciel języka polskiego; logopeda
mgr Adam Walacik – nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Kinga Wilk - psycholog

mgr Elżbieta Wojtysiak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przyrody
mgr Katarzyna Zalewska – nauczyciel historii
mgr Violetta Żurek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i matematyki