Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

 


mgr Agata Barańska – Dyrektor szkoły
mgr Renata Ziętara – Wicedyrektor szkoły


mgr Anna Augustyniak – nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Halina Biegańska – nauczyciel plastyki
mgr Agnieszka Bolek – nauczyciel matematyki
mgr Agnieszka Brylak -- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej; logopeda
mgr Agnieszka Danielewicz – wychowawca świetlicy
mgr Barbara Domańska – nauczyciel wspomagający; oligofrenopedagog
mgr Aldona Dymacz-Wróbel – nauczyciel języka polskiego
mgr Michał Gasztych – pedagog, oligofrenopedagog
mgr Aleksandra Gasztych nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
mgr Jolanta Gierak – nauczyciel religii
mgr Joanna Grzesiak – nauczyciel historii; oligofrenopedagog
mgr Katarzyna Grzesiak – nauczyciel wspomagający
inż. Aneta Hanas – nauczyciel zajęć komputerowych i informatyki
mgr Emilia Howis-Świegot – nauczyciel języka angielskiego
mgr Ewa Junke – nauczyciel języka polskiego; oligofrenopedagog
mgr Joanna Kawula – bibliotekarz; logopeda
mgr Iwona Kisiel – nauczyciel języka angielskiego
mgr Gabriela Kowalczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Marta Kowalczyk – nauczyciel wspomagający; oligofrenopedagog

mgr Agata Kowalczyk-Baryga – nauczyciel matematyki
mgr Aleksandra Kula – nauczyciel wspomagający; oligofrenopedagog
mgr Żaneta Lis – nauczyciel geografii
mgr Patrycja Ludwiczak– nauczyciel języka angielskiego

mgr Beata Łuczak – nauczyciel w oddziale przedszkolnym
mgr Wacława Łuźniak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Katarzyna Mania – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Izabela Nawrocka – nauczyciel muzyki
mgr Nina Okoń-Wyder – nauczyciel w grupie przedszkolnej, nauczyciel religii
siostra mgr Teresa Orzechowska – nauczyciel religii
mgr Beata Piekielna – nauczyciel matematyki
mgr Grażyna Pilarska – nauczyciel języka angielskiego; logopeda
mgr Małgorzata Pomorska – nauczyciel języka niemieckiego
mgr Rafał Prokop – nauczyciel wychowania fizycznego
ksiądz mgr Łukasz Przybyła – nauczyciel religii

mgr Joanna Rejman – bibliotekarz
mgr Kamila Rosińska – nauczyciel biologii
mgr Edyta Semba – nauczyciel fizyki
mgr Maria Sikora – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Marzena Sokołowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Justyna Stawska-Rak – nauczyciel języka polskiego
mgr Monika Szafrańska – nauczyciel języka polskiego
inż. Marian Szkopek – nauczyciel zajęć technicznych
mgr Marzena Szymanek – nauczyciel przyrody
mgr Renata Tobis – nauczyciel języka polskiego; oligofrenopedagog
mgr Adam Walacik – nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Kinga Wilk - psycholog

mgr Elżbieta Wojtysiak – nauczyciel przyrody, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie
mgr Katarzyna Zalewska – nauczyciel historii
mgr Violetta Żurek – nauczyciel matematyki; oligofrenopedagog

 

 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...