Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

depresja1Witamy serdecznie, dziś "przychodzimy" z ważnym tematem, mianowicie - depresją.despresja2
Zauważacie pewnie Państwo, że nauka zdalna nie służy ani nam, ani naszym uczniom/ dzieciom, którzy niestety coraz częściej zaczynają przejawiać niepokojące zachowania. Pierwszym krokiem, aby pomóc naszym wychowankom jest zauważenie takiego zachowania i pokierowanie go po odpowiednią pomoc.
Dla lepszego wsparcia naszych dzieciom niezbędna jest edukacja, dlatego dziś zachęcamy do zapoznania się z materiałem informacyjnym dot. depresji oraz do obejrzenia krótkiego filmu obrazującego sytuacje, które nie zawsze wspierają dzieci.

Zachęcamy do refleksji i edukacji.

Pamiętajmy! Każda zmiana zachowania naszego dziecka powinna zwrócić naszą uwagę.

Psycholog i Pedagog 

depresja3   depresja 4

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...