Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

bal 3a 2021 9Dnia 16 lutego, uczniowie klasy 3a bawili się na klasowym balu karnawałowo- walentynkowym. Dzieciom mimo chłodu za oknem przygrywały wakacyjne rytmy Latino, Techno, ale  nie obyło się bez królujących na każdym balu Kaczuch, Makareny oraz Czekolady:-) Uczniowie uczestniczyli w konkursach, został również wybrany król i królowa balu. Każdy miał możliwość wzięcia udział w mini-sesji zdjęciowej, wykonać Walentynkę lub pomalować gipsówkę.  Na koniec balu, aby ochłonąć z emocji zostały narysowane przez uczniów swoje własne karykatury dzięki, którym każdy mógł na siebie spojrzeć z "przymrużeniem oka".

K. Mania

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...