Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

210210 103103 13We wtorek 9 lutego w klasie I a odbył się ,,Mini Bal Przebierańców”. Tegoroczna zabawa karnawałowa przebiegła nieco inaczej, niż każdego roku, powodem panująca pandemia. Mimo to zabawa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej klasy wiele radości. Odświętnie udekorowana sala lekcyjna w kolorowe balony stworzyła inspirujący do uciechy klimat. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postacie. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie dzieci z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były ,,tańce – łamańce”, ,,pociąg”, ,,kaczuchy”. Zabawa umożliwiła dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem tego balu.

Wychowawca

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...