116 rsW środę, 16 grudnia 2020 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne🎄 dla dzieci realizujących obowiązek szkolny w placówce szkolnej.
Spotkanie było okazją, do wspólnego złożenia życzeń, omówienia tradycji świątecznych, spróbowania tradycyjnych potraw wigilijnych oraz wspólnego śpiewania kolęd🎼🎤.
Nie zabrakło także przedstawienia🎭, do którego uczniowie skrupulatnie się przygotowywali oraz świątecznych upominków🎁.
Cała uroczystość odbyła się z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, a samo spotkani

e było przyczyną samych pozytywnych uczuć☺️☺️☺️.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania oraz zapoznania się z relacją Pawła – ucznia naszej szkoły – uczestnika spotkania.
W tym miejscu pragniemy także w imieniu naszych uczniów oraz uczestników spotkania złożyć najserdeczniejsze życzenia WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Pawel01 rs