Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

kolenda

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia kieruję do Państwa życzenia radosnych, spokojnych Świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Doceniam Państwa trud i dziękuję za zaangażowanie, które sprawia, że dzieci nadal mogą kontynuować naukę. Życzę, aby te święta były magiczne, wyjątkowe i niepowtarzalne. By choinka w Waszych oczach zajaśniała blaskiem, by kolacja wigilijna wniosła w Wasze serca spokój i nadzieję, a prezenty ucieszyły każde smutne oczy. Niech czas Świąt Bożego Narodzenia pozwoli na dzielenie się miłością, radością i pokojem.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1
im. Janusza Korczaka w Wieruszowie

jaselka

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...